Son dakika özel fiyatlar e-posta kutunuzda! E-posta listemize aşağıdan kayıt olarak son dakika promosyonlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
e-posta:

Oteller

 İstanbul Otelleri
 Antalya Otelleri
 Kemer Otelleri
 Alanya Otelleri
 Kalkan Otelleri
 Marmaris Otelleri
 Fethiye Otelleri
 Bodrum Otelleri
 Kapadokya Otelleri
 Side Otelleri
 Belek Otelleri
 Ankara Otelleri
 İzmir Otelleri
 Tüm Bölgeler

YILBAŞI TURLARI

SÖMESTRE TURLARI

BAYRAM TURLARI

KÜLTÜR TURLARI

AÇIK ARTTIRMA

TATİLCİDEN TATİLCİYE

VİZE BİLGİLERİ

HAKKIMIZDA

REKLAM TARİFESİ

OTELLERE ÖZEL

ACENTALARA ÖZEL

İŞ BAŞVURU FORMU

ÜLKELER REHBERİ
Haber Ekleme Tarihi: 2017-02-16

ALMANYA`DA ERKEN REZERVASYONUN ERKEN BAŞLADI, OCAK AYI EKSİDE


Almanya`da seyahat acentelerinin Ocak satışlarının düşmesi erken rezervasyonun Kasım ve Aralık ayına toplanmasına bağlanıyor.
Avrupa seyahat pazarının lokomotif ülkesi Almanya’da erken rezervasyonların Kasım-Aralık 2016 ayına toplandığı ve Oack 2017 satışlarının bu nedenle beklenenin altında kaldığı belirtiliyor.

GfK adlı araştırma kuruluşunun verilerine göre, Almanya’da Ocak ayındaki yaz sezonuna yönelik acente satışları geçen yılın Ocak ayına göre yüzde 12 düştü. Ocak ayında kış sezonu rezervasyonlarında da yüzde 1’lik gerileme kaydedildi.

Ancak 1 Kasım 2016 itibariyle başlayan 2016/2017 mali yılının ilk çeyreği itibariyle yaz sezonu satışlarının yüzde 6 artıda olduğu bildirildi.
Alman acentelerinin satışlarında Türkiye’deki kayıpların sürdüğü, Mısır, Yunanistan, Bulgaristan’daki yükselişin de devam ettiği belirtiliyor.
 
 

tatilborsasi.com © 2000

www.tatilborsasi.com sayfasında yer alan tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içinde değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından dolayı www.tatilborsasi.com sorumlu tutulamaz.